DİKKAT: Kullandığınız internet tarayıcısı (Internet Explorer 6) güncel değil. Bu nedenle yeni siteleri görüntüleme problemi yaşıyorsunuz. Tarayıcınız "Internet Explorer 7" veya daha üzeri bir versiyona günceleyebilir, yada Google Chrome veya Firefox kullanabilirsiniz.

ANASAYFA MAGIC SCREEN GLASS EVA LAMİNE CLEAR SHIELD UYGULAMALARIMIZ REFERANSLAR İLETİŞİM
MAGIC SCREEN GLASS

Saydamlığı Değiştirilebilir Gizlilik Camı
Gizlilik
Gün ışığı aydınlatması
Nasıl Çalışır ?
Emniyet ve güvenlik
Sıcaklık kontrolü
Teknoloji ve Performans
Çok işlevli
Kalite ve güvenilirlik garantisi
SürdürülebilirlikÇok işlevli

 

Magic Screen Glass'lı cam; konferans odaları, sınıf ya da konsültasyon odaları için beyaz yazı tahtasına dönüştürülebilir. Ayrıca videolar, slayt gösterileri ya da yansıtılması gereken hemen her türlü görüntüler için projeksiyon perdesi olarak mükemmel bir performans sergiler.

 

Her tür projeye uyumludur. 

 

Magic Screen Glass'lı cam 1828 mm x 3048 mm'lik boyutlara kadar hemen her şekilde imal edilebilir. Hatta camları kavisli yapmak bile mümkündür. Tüm siparişler özel imalattır. Herhangi bir kapı ya da pencere üreticisinin standart çerçevelerine uyabilirler ya da nitelikli bir cam yüklenicisi tarafından istenilen boyutta özel olarak çerçevelendirilebilirler. Yeni veya değiştirme pencere olarak takılabilirler. 

 

Mevcut olan cam renkleri şeffaf, bronz, gri ve yeşildir.

 

 

Daha fazla tasarım esnekliği açısından yeni PolyPattern panellerimiz bölünebilir özelliktedir. Gizlilik gerektiren bölümler ayrı ayrı değiştirebilirler, tek bir cam panel kısmi veya tam gizlilik için çeşitli seçeneklere göre bölünebilir.  ANASAYFA | MAGIC SCREEN GLASS | EVA LAMİNE | CLEAR SHIELD | UYGULAMALARIMIZ | REFERANSLAR | İLETİŞİM
© Copyright 1995 - www.kozmoscam.com.tr