DİKKAT: Kullandığınız internet tarayıcısı (Internet Explorer 6) güncel değil. Bu nedenle yeni siteleri görüntüleme problemi yaşıyorsunuz. Tarayıcınız "Internet Explorer 7" veya daha üzeri bir versiyona günceleyebilir, yada Google Chrome veya Firefox kullanabilirsiniz.

ANASAYFA MAGIC SCREEN GLASS EVA LAMİNE CLEAR SHIELD UYGULAMALARIMIZ REFERANSLAR İLETİŞİM
MAGIC SCREEN GLASS

Saydamlığı Değiştirilebilir Gizlilik Camı
Gizlilik
Gün ışığı aydınlatması
Nasıl Çalışır ?
Emniyet ve güvenlik
Sıcaklık kontrolü
Teknoloji ve Performans
Çok işlevli
Kalite ve güvenilirlik garantisi
SürdürülebilirlikSürdürülebilirlik

 

Değiştirilebilir Gizlilik Camı, doğal gün ışığı kullanımını iyileştirerek aydınlatma için gereken enerji kullanımını azaltan ve solar ısıyı azalttığı için klima ihtiyacını düşüren, böylelikle enerji tüketimini ve enerji masraflarını azaltabilen, sürdürülebilirliği olan bir üründür.

 

Magic Screen Glass panellerinin çok düşük bir güç gereksinimleri vardır. Bu cam metrekare başına 5 watt'tan daha az enerji kullanmaktadır. Buna karşılık Kuzey Amerika'da monte edilmiş tipik bir solar (foto-voltaik) panelin ortalama metrekare başına 107 watt kadar çıkışı vardır, bu 63 cm x 137 cm'lik tek bir solar panelin en büyük pencerelerimizden (1828 mm x 3048 mm) 3 tanesinin güç kullanımını karşılayabileceği anlamına gelir.  

 

Karbon ayak izimizi sınırlamamızın öneminin farkında olan Magic Screen Glass /film ürünlerimizin çevre dostu olmasını sağlamak için tedarikçilerimiz, uygulama ortaklarımız ile proaktif bir şekilde çalışmaktadır. Magic Screen Glass panelin ana bileşeni, iyi yapılandırılmış ve yaygın bir geri dönüşüm altyapısına sahip bir malzeme olan camdır. Geri dönüşümlü cam, modern cam üretiminin düzenli bir bileşenidir ve üretimi ile ilişkili CO2 emisyonlarını önemli ölçüde düşürür. 

 

Magic Screen Glass paneller yeniden kullanılabilirler - sırlama orijinal kurulumdan çıkarılabilir ve başka bir binada tüm fonksiyonelliği ile yeniden kullanılabilir. 

 

Sıvı kristal bileşenler organiktir ve biyolojik olarak çözünebilir. 

 

Kızılötesi ışınları %80 ve ultraviyole radyasyonu %99'un üzerinde engeller. 

 

Havalandırma ve soğutma için harcanılan enerji tüketimini düşürerek güneş ışığı nedeniyle oluşan ısıyı azaltır.  

 

Çok düşük miktarda güç kullanır (Bir saatli radyoya eşdeğer) 

 

Perdeler, panjurlar, güneşlikler, projeksiyon ekranları ve yazı tahtaları gibi ürünleri imal etmek için kullanılan malzemelerin tüketimini azaltır 

 

İç hava kalitesini iyileştirerek toz toplayan fon perde, panjur ve kepenk gibi ihtiyaçları ortadan kaldırır  

 

10 yılı aşan kullanım ömrü vardır (10 yıllık kurulumlar hala tam olarak işlev görmektedir)  ANASAYFA | MAGIC SCREEN GLASS | EVA LAMİNE | CLEAR SHIELD | UYGULAMALARIMIZ | REFERANSLAR | İLETİŞİM
© Copyright 1995 - www.kozmoscam.com.tr