DİKKAT: Kullandığınız internet tarayıcısı (Internet Explorer 6) güncel değil. Bu nedenle yeni siteleri görüntüleme problemi yaşıyorsunuz. Tarayıcınız "Internet Explorer 7" veya daha üzeri bir versiyona günceleyebilir, yada Google Chrome veya Firefox kullanabilirsiniz.

ANASAYFA MAGIC SCREEN GLASS EVA LAMİNE CLEAR SHIELD UYGULAMALARIMIZ REFERANSLAR İLETİŞİM
CLEAR SHIELD

Yeni ClearShield Eco Sistem
Problemli Camlar
ClearShield Nedir ?
Nasıl Çalışır?
Mimarlık ve Yapı
Dekoratif Cam
Duş Kabinleri
Güneş Enerjisi
Denizcilik
Konutsal Kullanım
Gıda ve Hijyen Uygulamaları
Demiryolları
Fabrika Uygulamaları
Cam Yenileme
Testlerle ClearShield
Sıkça Sorulan SorularUYGULAMA ÖRNEKLERİ

Mimarlık ve Yapı
Havaalanları
Denizcilik
Hoteller
Demiryolları

UYGULAMA ÖRNEKLERİ Denizcilik

Princess Cruise
Princess Cruise gemilerinden ilk defa ClearShield uygulananlar Regal Princess ve Crown Princess gemileri idi. Bu gemilerin dış camları 1987 yılında yenilenmiş ve koruma altına alınmıştı. O zamandan bu yana, 10'dan fazla diğer Princess Cruise gemisi ClearShield® korumasından faydalanmıştır.

Firmanın Proje Müdürü, "Bu gemilerin camlarının temiz tutulması nedeniyle sadece bu gemilerin operatörleri memnun olmakla kalmamış aynı zamanda azalan bakım nedeniyle iş gücünden önemli ölçüde tasarruf da edilmiştir" yorumunda bulundu.

ACL Atlantic Konveyörü
(1985 yılında Cunard firmasının sahip olduğu ancak on yıl sonra ACL tarafından satın alınan) Atlantik Konveyörü'ne ClearShield uygulaması yerinde yapıldı.

Cunard'ın Genel Müdürü uygulamadan etkilenmişti "Yağmurlu ve ağır havalarda köprü pencerelerimizin görüntü netliğindeki iyileşmeyi görmeniz gerek. Bir başka bonus ise pencereleri yıkamak için değerli insan gücünü kullanmak zorunda kalmamamız oldu ... camları bir kere bile elle yıkamak zorunda kalmadan iki kış boyunca Kuzey Atlantik geçişimizi henüz tamamladık. Pazarlama vaatlerini gerçekten gerçekleştiren bir ürün görmek gerçekten çok sevindirici." dedi.

Silja Lines
Bir dizi Silja gemisinin dış camlarına ClearShield® uygulanmıştı. Buna ek olarak; örneğin,havuz ya da restoran alanlarındakiler gibi bazı iç camlara da uygulama yapılmıştı, böylece temizlik sıklığı önemli ölçüde azaldı. Dört gemi üzerinde toplamda, yaklaşık 1000m 2'lik alana uygulama yapıldı.Gemi çalışanlarının artık daha net ve güvenli bir görüntüsü var ve yolcular daha iyi bir deniz manzarasının keyfini çıkarabiliyorlar.

Daha fazla örnek uygulama için lütfen Dünya Genelinde ClearShield Projeleri Kitabı'nı indiriniz. (PDF 5.2 MB)

ANASAYFA | MAGIC SCREEN GLASS | EVA LAMİNE | CLEAR SHIELD | UYGULAMALARIMIZ | REFERANSLAR | İLETİŞİM
© Copyright 1995 - www.kozmoscam.com.tr