DİKKAT: Kullandığınız internet tarayıcısı (Internet Explorer 6) güncel değil. Bu nedenle yeni siteleri görüntüleme problemi yaşıyorsunuz. Tarayıcınız "Internet Explorer 7" veya daha üzeri bir versiyona günceleyebilir, yada Google Chrome veya Firefox kullanabilirsiniz.

ANASAYFA MAGIC SCREEN GLASS EVA LAMİNE CLEAR SHIELD UYGULAMALARIMIZ REFERANSLAR İLETİŞİM
CLEAR SHIELD

Yeni ClearShield Eco Sistem
Problemli Camlar
ClearShield Nedir ?
Nasıl Çalışır?
Mimarlık ve Yapı
Dekoratif Cam
Duş Kabinleri
Güneş Enerjisi
Denizcilik
Konutsal Kullanım
Gıda ve Hijyen Uygulamaları
Demiryolları
Fabrika Uygulamaları
Cam Yenileme
Testlerle ClearShield
Sıkça Sorulan SorularUYGULAMA ÖRNEKLERİ

Mimarlık ve Yapı
Havaalanları
Denizcilik
Hoteller
Demiryolları

UYGULAMA ÖRNEKLERİ Hoteller

The Sanderson, Londra
Londra'nın West End bölgesindeki bu şık hotelin duş kabinleri ödüllü ClearShield Sistemi™ sayesinde orijinal bozulmamış haline döndürüldü. Bu lüks kentsel dinlenme merkezi projesi 150 odanın kumlanmış cam duş kabinlerinin yenilenmesini ve korunmasını içeriyordu.

Her ne kadar çekici ve popüler bir seçenek olsa da kumlanmış cam kirece ek olarak parmak izleri gibi lekelenmelere karşı oldukça duyarlıdır ve sonuç olarak kısa sürede görsel çekiciliğini kaybedebilir. Bu sorunun çözümü ClearShield® idi ve bu problemleri çözebilecek durumdaydı.

Dorchester, Londra
ClearShield Sistemi dünyanın en lüks hotellerinden biri olan ve Londra'da bulunan Dorchester Hoteli'nin şık duş kabinlerinin ışıltısını geri getirdi. Seçilen odaların duş kabinleri yenilendi ve sonrasında ClearShield uygulandı.Jury's Inn Heathrow, Londra
Heathrow'daki yeni Jury's Inn Hotel'inde kalan konukların ClearShield Sistemi sayesinde daha net bir görüntüleri var. İnşaat sırasında kirletici maddeler camlara işlemişti ve geleneksel yöntemlerle bunları çıkarmak mümkün olmamıştı. Ritec ile irtibata geçildi ve tek bir cam bölmenin yenilenmesi ve ClearShield Sistem'inin bir sunumunun yapılması istendi. Yüklenici sunumdan öyle etkilenmişti ki hotelin camlarının çoğunun yenilenmesine ve ClearShield ile korunmasına karar verdi. Uygulama toplamda yedi katta bulunan neredeyse 400 pencereye ve buna ek olarak 200 m2'lik perde duvara yapıldı.

Daha fazla örnek uygulama için lütfen Dünya Genelinde ClearShield Projeleri Kitabı'nı indiriniz. (PDF 5.2 MB)

ANASAYFA | MAGIC SCREEN GLASS | EVA LAMİNE | CLEAR SHIELD | UYGULAMALARIMIZ | REFERANSLAR | İLETİŞİM
© Copyright 1995 - www.kozmoscam.com.tr